1. Oficjalne otwarcie biura Posła Na Sejm RP Roberta Pantery

Oficjalne otwarcie biura Posła Na Sejm RP Roberta Pantery

30 stycznia 2007r. poseł Robert Pantera oficjalnie otworzył swoje biuro poselskie w Dąbrowie Tarnowskiej. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, radni powiatu i gmin, przedstawiciele jednostek organizacyjnych i mieszkańcy powiatu. W uroczystości uczestniczyli także m.in. poseł Edward Czesak i poseł Michał Wojtkiewicz, starosta tarnowski Mieczysław Kras, radny sejmiku wojewódzkiego Jacek Pilch. Poświęcenia nowo otwartego biura dokonał ks. prałat Józef Poremba. Po uroczystościach poświęcenia biura i wygłoszeniu okolicznościowych przemówień, poseł skorzystał z gościnności Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Kity, i dalszą część spotkania kontynuowano w budynku starostwa powiatowego. Główne biuro Poselskie posła Roberta Pantery mieści się przy ul. Berka Joselewicza 8 w Dąbrowie Tarnowskiej. Będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 - 16.00. Dyrektorem biura jest pani Barbara Karteczka. Drugie biuro poselskie mieści się w Tarnowie przy ul. Wałowej 2 m.3.