1. Obchody Dnia Nauczyciela w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Obchody Dnia Nauczyciela w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego

Dzień Edukacji Narodowej to święto, w którym dziękujemy wszystkim Pracownikom Oświaty za ich pracę na rzecz dzieci i młodzieży. Z tej okazji 11 października br. w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Dąbrowskiego odbyły się uroczyste akademie, w których uczestniczyli Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, Robert Pantera Wicestarosta Dąbrowski oraz Pan Krzysztof Michalak – Doradca. Przedstawiciele samorządu powiatowego przekazali życzenia dla dyrekcji, nauczycieli, oraz pracowników placówek oświatowych: „W dniu Waszego święta pragniemy życzyć Państwu, abyście byli znakomitymi nauczycielami, a swoim zaangażowaniem każdego dnia dawali przykład młodym ludziom, jak należy żyć godnie i odpowiedzialnie, a wykonywanie tak pięknego zawodu niech będzie źródłem dumy i radości, które doda sił do pokonywania trudności codziennego życia”. Akademie były doskonałą okazją do wręczenia Nagród Starosty dla dyrektorów szkół. Dyrektorzy szkół również docenili pracę swoich nauczycieli przyznając Nagrody Dyrektora.