Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Nowe chodniki przy drogach powiatowych

Nowe chodniki przy drogach powiatowych

Nowe chodniki przy drogach powiatowych

W ostatnim czasie zakończyły się zadania inwestycyjne związane z budową i remontem chodników przy drogach powiatowych. Wybudowano 3 chodniki wraz z odwodnieniem o łącznej długości 792 mb w miejscowościach Gruszów Wielki i Lipiny (gmina Dąbrowa Tarnowska), Zalipie (gmina Olesno) oraz wyremontowano chodnik w Luszowicach (gmina Radgoszcz).

Koszt realizacji tych zadań wyniósł 950 tys. zł. Środki finansowe na ten cel pochodziły z budżetu samorządu powiatowego oraz dofinansowania samorządów gmin Dąbrowa Tarnowska i Olesno w wysokości 240 tys. zł.

msmol

W ostatnim czasie zakończyły się zadania inwestycyjne związane z budową i remontem chodników przy drogach powiatowych. Wybudowano 3 chodniki wraz z odwodnieniem o łącznej długości 792 mb w miejscowościach Gruszów Wielki i Lipiny (gmina Dąbrowa Tarnowska), Zalipie (gmina Olesno) oraz wyremontowano chodnik w Luszowicach (gmina Radgoszcz). Koszt realizacji tych zadań wyniósł 950 tys. zł. Środki finansowe na ten cel pochodziły z budżetu samorządu powiatowego oraz dofinansowania samorządów gmin Dąbrowa Tarnowska i Olesno w wysokości 240 tys. zł. msmol