1. Nowa nawierzchnia i chodniki na drodze powiatowej

Nowa nawierzchnia i chodniki na drodze powiatowej

Koszt inwestycji wynosi: 1.818.665,24 zł
Termin zakończenia realizacji przewidziany jest na 30.10.2010r.

W dniu 13 września 2010r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej podpisano umowę na wykonanie inwestycji pn."Przebudowa drogi powiatowej nr 1313 K Dąbrowa Tarnowska–Żelichów na odcinku Dąbrowa Tarnowska–Żelichów–etap II". Ze strony Samorządu Powiatowego umowę podpisał Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski wraz z Wicestarostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim.Wykonawcą inwestycji z którym została zawarta umowa jest firma STRABAG z Pruszkowa, oddział Tarnów.W zakresie podpisanej umowy, na odcinku drogi ok. 1,5 km, przewidziane jest wykonanie m.in.: nawierzchni, poboczy, poszerzenia jezdni, wykonanie zjazdów drogowych oraz chodników.Koszt inwestycji wynosi: 1.818.665,24 złTermin zakończenia realizacji przewidziany jest na 30.10.2010r.