Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Starosta odebrał z rąk wicewojewody promesę na blisko 1 mln zł

Starosta odebrał z rąk wicewojewody promesę na blisko 1 mln zł

Starosta odebrał z rąk wicewojewody promesę na blisko 1 mln zł

W dniu dzisiejszym, 10 sierpnia 2018 roku, starosta Tadeusz Kwiatkowski gościł w naszym urzędzie wicewojewodę Józefa Gawrona. Gospodarz naszego powiatu odebrał z rąk wicewojewody małopolskiego promesę na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z 2010 roku, dzięki której most w Radgoszczy zostanie wyremontowany.

To już kolejna gwarancja finansowa z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, która trafiła do samorządu powiatowego w tym roku.

Dotacja w wysokości 950 000 zł przeznaczona jest na remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki w miejscowości Radgoszcz w km 10+421. Przetarg na to zadanie został już ogłoszony, a inwestycja ta zostanie wykonana jeszcze w tym roku.

mags

W dniu dzisiejszym, 10 sierpnia 2018 roku, starosta Tadeusz Kwiatkowski gościł w naszym urzędzie wicewojewodę Józefa Gawrona. Gospodarz naszego powiatu odebrał z rąk wicewojewody małopolskiego promesę na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z 2010 roku, dzięki której most w Radgoszczy zostanie wyremontowany. To już kolejna gwarancja finansowa z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, która trafiła do samorządu powiatowego w tym roku. Dotacja w wysokości 950 000 zł przeznaczona jest na remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki w miejscowości Radgoszcz w km 10+421. Przetarg na to zadanie został już ogłoszony, a inwestycja ta zostanie wykonana jeszcze w tym roku. Most w Radgoszczy, który będzie remontowany mags