1. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu  w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt

Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 2 x 7 minut.

Sędziowie: Michał Janas i Marcin Wrona, sędzia stolikowy Anna Chmura.

Wyniki meczy dziewcząt:

ZSP Breń - ZSP Nr 2 D.T. – 0 : 6

ZSP Szczucin – ZSP Nr 1 D.T. - 1 : 3

ZSP Breń – ZSP Szczucin - 1 : 4

ZSP Nr 1 D.T. – ZSP Nr 2 D.T. - 2 : 2

ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. - 0 : 5

ZSP Szczucin- ZSP Nr 2 D.T. – 2 : 2

II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu - ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

III - ZSP Szczucin

IV – ZSP Breń

Wyniki chłopców:

ZSP Breń – ZSP Nr 2 D.T. - 2 : 10

ZSP Szczucin - ZSP Nr 1 D.T. - 3 : 11

ZSP Breń - ZSP Szczucin - 10 : 10

ZSP Nr 1 D.T. – ZSP Nr 2 D.T. - 7 : 6

ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. - 5 : 7

ZSP Szczucin - ZSP Nr 2 D.T. – 11:19

II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

III miejsce - ZSP Breń

IV – ZSP Szczucin

22 marca 2013 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu.  Organizatorem tej sportowej imprezy był samorząd Powiatu Dąbrowskiego i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu zgłosiły się drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół: ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, ZSP Szczucin i ZSP Breń. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, 2 x 7 minut. Sędziowie: Michał Janas i Marcin Wrona, sędzia stolikowy Anna Chmura.   Wyniki meczy dziewcząt: ZSP Breń - ZSP Nr 2 D.T. – 0 : 6 ZSP Szczucin – ZSP Nr 1 D.T. - 1 : 3 ZSP Breń – ZSP Szczucin - 1 : 4 ZSP Nr 1 D.T. – ZSP Nr 2 D.T. - 2 : 2 ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. - 0 : 5 ZSP Szczucin- ZSP Nr 2 D.T. – 2 : 2 I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyły dziewczęta z ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska prowadzone przez Jolantę Borsa w składzie: Gabriela Kozicka, Sylwia Skowron, Katarzyna Tabor, Justyna Węgiel, Joanna Nowak, Ewelina Minorczyk, Ewelina Wajda, Katarzyna Gancarz, Anna Łucek, Anna Moździerz, Karolina Pyzik, Dagmara Krupa, Karolina Trela. II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu - ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska III - ZSP Szczucin IV – ZSP Breń     Wyniki chłopców: ZSP Breń – ZSP Nr 2 D.T. - 2 : 10 ZSP Szczucin - ZSP Nr 1 D.T. - 3 : 11 ZSP Breń - ZSP Szczucin - 10 : 10 ZSP Nr 1 D.T. – ZSP Nr 2 D.T. - 7 : 6 ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. - 5 : 7 ZSP Szczucin - ZSP Nr 2 D.T. – 11:19 Mistrz Powiatu – drużyna chłopców z ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska prowadzona przez Łukasza Świętochowskiego w składzie : Bartłomiej Janeczek, Zbigniew Błocho, Kamil Seternus, Mirosław Banaś, Mateusz Kaczówka, Mateusz Sojka, Bartłomiej Szymański, Łukasz Kogut, Szczepan Kogut, Patryk Kmiecik, Jakub Dybowski, Piotr Żołądź, Mateusz Mucha, Dawid Stec. II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska III miejsce - ZSP Breń IV – ZSP Szczucin Dyplomy w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczała Anna Chmura.