1. Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Sędziami zawodów byli Panowie Machnik Mariusz i Łuszcz Mirosław

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych:
- uczniowie szkół podstawowych chłopcy i dziewczynki – rywalizowali oddzielnie,
- uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

W Szkole Podstawowej w Małcu odbył się Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Organizatorem Turnieju było Starostwo Powiatowe, Katolicko Strażacko Uczniowski Klub Sportowy w Małcu i Szkoła Podstawowa w Małcu. Sędziami zawodów byli Panowie Machnik Mariusz i Łuszcz Mirosław Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych:- uczniowie szkół podstawowych chłopcy i dziewczynki – rywalizowali oddzielnie,- uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.W turnieju udział brali zawodnicy i zawodniczki z następujących miejscowości: Małec, Brzezówka, Zabrnie, Suchy Grunt, Jamy, Zarzecze Duże i Szczucin. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem nie tylko zawodników ale i kibiców którzy dopingowali grających. W zawodach udział wzieło 60 zawodników i zawodniczek. Wyniki przedstawiają się następująco: szkoły podstawowe – chłopcy 1. Doroż Kamil, 2. Dudek Dariusz, 3. Ogara Mateusz, 4. Gudz Daniel, wszyscy Szkoła Podstawowa Jamy. 5. Kulig Krystian, 6. Podosek Tomasz, Szkoła Podstawowa w Małcu. Klasyfikacja końcowa dziewczynek: 1.Krzyżowska Katarzyna, 2. Guła Katarzyna, 3. Suchy Elżbieta, wszystkie Szkoła Podstawowa Jamy, 4. Wójcik Klaudia, 5. Kilian Karolina, obie Szkoła Podstawowa Małec, 6. Bober Aneta , Szkoła Podstawowa Szczucin. W drugiej kategorii wiekowej klasyfikacja przedstawia się następująco: chłopcy 1. Sojka Anastazy- Małec, 2. Furgał Kamil- Brzezówka, 3. Kupiec Paweł- Zabrnie, 4. Gmyr Mateusz- Małec, 5. Płaczek Sławomir- Suchy Grunt, 6. Furgał Kamil- Zabrnie. Natomiast u dziewczynek kolejność była następująca 1. Bator Ewelina, 2. Bator Marcelina- obie gimnazjum Szczucin, 3. Krzyżowska Aneta- gimnazjum Radgoszcz, 4.Saładyga Irena – Małec, 5. Płaczek Ewelina- Małec, 6. Wójcik Patrycja- Małec. Nagrody i puchary ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Zarząd klubu sportowego w Małcu składa serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu turnieju Staroście Dąbrowskiemu Panu Wiesławowi Krajewskiemu i Wójtowi Gminy Radgoszcz Panu Markowi Lupie.