1. Medale za zasługi dla obronności kraju

Medale za zasługi dla obronności kraju

16 grudnia 2003 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczystość wręczenia medali „ZA ZASŁUGI DLA OBRONNOŚCI KRAJU" przyznanych przez Ministra Obrony Narodowej dla rodziców, których trzech lub więcej synów odbyło służbę w Wojsku Polskim. Złoty i srebrne medale wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Kita oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień w Tarnowie ppłk mgr inż. Piotr Kubina. Uroczyście odznaczenie zostali: złoty medal - Pani Bronisława Cygan srebrne medale – Państwo Wanda i Antoni Gajdura, Państwo Emilia i Ryszard Kot, Pani Wiesława Ptak, Pani Barbara Tabor, Państwo Antonina i Marian Cierpik, Państwo Stefania i Józef Kwiatkowski, Państwo Gertruda i Roman Kot.