1. VIII Targi Gospodarcze Gmin Powiśla Dąbrowskiego - 18 czerwca 2006 r.

VIII Targi Gospodarcze Gmin Powiśla Dąbrowskiego - 18 czerwca 2006 r.

na terenie naszej gminy.
i Miejskiej Biblioteki Publicznej.

zdjęcia wnętrza aktualnie wykańczanej krytej pływalni.

Podczas VIII targów Gospodarczych Gmin Powiśla Dąbrowskiego, Gmina Dąbrowa Tarnowska miała własne stoisko, na którym prezentowała oferty inwestycyjne, publikacje i wydawnictwa gminne oraz prace artystów zamieszkałych na terenie naszej gminy.Stanowisko to było przygotowane przez pracowników Urzędu Gminy Dąbrowa Tarnowska, Dąbrowskiego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Prezentacja Gminy Dąbrowa Tarnowska była często odwiedzana przez zwiedzających. Duże zainteresowanie wzbudzały zdjęcia wnętrza aktualnie wykańczanej krytej pływalni.W związku z najnowszymi publikacjami wiele osób pytało o strefę gospodarczą jaka będzie tworzona na pograniczu Gminy Dąbrowa Tarnowska i Żabno, a konkretnie w miejscowości Morzychna i Odporyszów.