1. Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym 2 x 10 minut.

Zawody sędziowali: Marcin Wrona oraz Jacek Moskalczyk.

Wyniki rywalizacji dziewcząt :

ZSP Breń – ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska 6:0
ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska 5:3
ZSP Breń – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska 2:5

II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Breń

III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowa Tarnowska

Wyniki rywalizacji chłopców:

ZSP Breń – ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska 4:7
ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP nr 1 Dąbrowa Tarnowska 7:8
ZSP Breń – ZSP nr 1 Dąbrowa Tarnowska 6:10

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Breń

13 marca br. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej przeprowadzone zostały zawody licealistów w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Dąbrowskiego. Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy. Mecze zostały rozegrane w systemie każdy z każdym 2 x 10 minut. Zawody sędziowali: Marcin Wrona oraz Jacek Moskalczyk. Wyniki rywalizacji dziewcząt : ZSP Breń – ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska 6:0 ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska 5:3 ZSP Breń – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska 2:5 I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Sylwia Grabka, Agnieszka Kołodziej, Gabriela Kozicka, Justyna Węgiel, Katarzyna Tabor, Mariola Kupiec, Karolina Trela, Anna Łucek, Kinga Giża, Anna Moździeż, Klaudia Doroż Dagmara Krupa, Karolina Pyzik. II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Breń III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowa Tarnowska Wyniki rywalizacji chłopców: ZSP Breń – ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska 4:7 ZSP nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP nr 1 Dąbrowa Tarnowska 7:8 ZSP Breń – ZSP nr 1 Dąbrowa Tarnowska 6:10 I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Dąbrowa Tarnowska, w składzie: Kamil Janiszewski, Patryk Stal, Kamil Mosio, Wojciech Bobro, Jakub Mucha, Mateusz Mucha, Dawid Stec, Arkadiusz Zieliński, Bartłomiej Ciepiela, Piotr Łosowski, Kamil Błachaniec, Piotr Żołądź, Jakub Dybowski, Patryk Kmiecik, Łukasz Kogut, Bartłomiej Szymański. II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Dąbrowa Tarnowska III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Breń Drużyny, które zajęły I miejsce będą reprezentować nasz powiat w rozgrywkach rejonowych. Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczał Radny Powiatu Dąbrowskiego Marian Gajda.