1. Licealiada młodzieży w badmintonie

Licealiada młodzieży w badmintonie

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Wyniki rywalizacji:

Dziewczęta:

I miejsce ZSP w Szczucinie
II miejsce ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce ZSP w Brniu

Chłopcy:

I miejsce ZSP w Szczucinie
II miejsce ZSP w Brniu
III miejsce ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

21 stycznia 2009r. w hali widowiskowo – sportowej w Szczucinie odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży w badmintonie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – dziewczęta i chłopcy. Do rywalizacji przystąpiły:Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w SzczucinieZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Wyniki rywalizacji: Dziewczęta: I miejsce ZSP w SzczucinieII miejsce ZSP nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce ZSP w Brniu Chłopcy: I miejsce ZSP w SzczucinieII miejsce ZSP w BrniuIII miejsce ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Nagrody dla zwycięzców w postaci dyplomów, medali oraz pucharów ufundował Starosta Dąbrowski Wiesław KrajewskiZwycięzkie drużyny w obu kategoriach będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy serdecznie dziękuje Pani Ewie Plebańskiej za pomoc w zorganizowaniu zawodów.