1. Konkursy rozstrzygnięte

Konkursy rozstrzygnięte

Konkurs ofert na realizację w 2013 r. zadań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej  W wyniku ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego konkursu na realizację w 2013 r. zadań publicznych Powiatu Dąbrowskiego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z budżetu Powiatu Dąbrowskiego udzielono dotacji celowych dla: 1) Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu w wysokości 2 100 zł na realizację zadania pn: "Zawody Powiatowe Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych pod patronatem Starosty Dąbrowskiego", 2) Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dąbrowie Tarnowskiej w wysokości 10 991 zł na realizację zadania pn: "Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego". Konkurs ofert na realizację w 2013 r. zadań w zakresie ochrony i promocji zdrowia  W wyniku ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego konkursu na realizację w 2013 r. zadań publicznych Powiatu Dąbrowskiego w zakresie ochrony i promocji zdrowia z budżetu Powiatu Dąbrowskiego udzielono dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Radgoszczy w wysokości 1 700 zł na realizację zadania pn: " Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla członków OSP Radgoszcz".