1. Kondolencje od Burmistrza XVIII Dzielnicy Budapesztu dla Starosty Dąbrowskiego

Kondolencje od Burmistrza XVIII Dzielnicy Budapesztu dla Starosty Dąbrowskiego

Do Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej napływają kondolencje w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Na ręce Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego nadeszły12 kwietnia br. kondolencje od Burmistrza zaprzyjaźnionej XVIII dzielnicy Budapesztu. Włodarz - dr. Mester Laszlo i radni samorządu, XVII dzielnicy stolicy Węgier przesłali wyrazy współczucia dla rodzin ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem oraz zapewnili o jednoczeniu się w żalu i smutku z narodem Polskim, w tym również z mieszkańcami powiatu dąbrowskiego z powodu śmierci czołowych osobistości naszego Państwa.