1. KOMUNIKAT ZARZĄDU DROGOWEGO W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

KOMUNIKAT ZARZĄDU DROGOWEGO W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

W związku z przebudową przepustu drogowego w miejścowości Niwki, Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że odcinek drogi powiatowej Dąbrowa Tarnowska - Żelichów przebiegający przez miejscowość Niwki zostanie wyłączony z ruchu. Od dnia 10 lipca 2006r. ruch będzie kierowany na drogi objazdowe przez miejscowości Zalipie i Wola Żelichowska. Droga powiatowa będzie zamknięta przez okres około jednego miesiąca. Zarząd Drogowy informuje, że wyłączenie drogi z ruchu jest niezbędne w celu wykonania planowanych robót. Za utrudnienia przepraszamy.