1. Kolejne pieniądze na modernizację dróg powiatowych

Kolejne pieniądze na modernizację dróg powiatowych

Obecnie trwa procedura przetargowa na wyłonienie wykonawców tych inwestycji.

Powiat Dąbrowski otrzymał w tym roku kolejną promesę z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na modernizację dróg w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych. W ramach przyznanej dotacji w wysokości 800 tys.zł wykonana zostanie odbudowa drogi powiatowej nr 1319K Szczucin – Radgoszcz w km 9+592 – 10+700, 11+300 – 12+492.  Obecnie trwa procedura przetargowa na wyłonienie wykonawców tych inwestycji.