1. IV Powiatowy Turniej w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego z okazji 221rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Drużyny uczestniczące w Turnieju zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa 1

3. SZPITAL

4. PRZEDSIĘBIORCY

5. „GL" (BP)

W dniu 29 kwietnia br. na boisku sportowym przy ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrany został IV Powiatowy Turniej w piłce nożnej o puchar Starosty Dąbrowskiego zorganizowany z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.W Turnieju, którego organizatorami byli Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej wzięło udział 6 drużyn. Turniej otworzył Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który powitał przybyłe drużyny, zaproszonych gości oraz sympatyków piłki nożnej z terenu powiatu. Drużyny uczestniczące w Turnieju zostały podzielone na dwie grupy: Grupa 1 STRAŻACY„GL" (BP)SAMORZĄDOWCY Grupa 2 SZPITALPRZEDSIĘBIORCYPOLICJANCI Wyniki poszczególnych meczów 1. STRAŻACY – „GL" (BP) 2 : 1 2. SZPITAL – PRZEDSIĘBIORCY 3 : 2 3. STRAŻACY – SAMORZĄDOWCY 2 : 6 4. SZPITAL – POLICJANCI 4 : 3 5. „GL" (BP) – SAMORZĄDOWCY 0 : 4 6. PRZEDSIĘBIORCY - POLICJANCI 3 : 0 Do półfinałów przeszli: SAMORZĄDOWCY – PRZEDSIĘBIORCY 1 : 1 w rzutach karnych 3 : 2 STRAŻACY – SZPITAL - 3 : 1 Mecz o 5 miejsce „GL" (BP) – POLICJANCI 2 : 2 w rzutach karnych 3 : 2 Mecz o 3 miejsce PRZEDSIĘBIORCY – SZPITAL 1 : 4 Mecz o 1 miejsce SAMORZĄDOWCY – STRAŻACY 1 : 1 w rzutach karnych 2 : 0 Końcowa kolejność drużyn: 1. SAMORZĄDOWCY 2. STRAŻACY 3. SZPITAL 4. PRZEDSIĘBIORCY 5. „GL" (BP) Królem strzelców został Radosław Foder z drużyny „Szpitala", który zdobył dla swojej drużyny 6 bramek. Puchary i statuetkę „dla najlepszego strzelca turnieju" , wręczył wszystkim drużynom w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski. Sędzią zawodów był Pan Łukasz Masłoń a nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwał Przewodniczący PSZS - Andrzej Soja.