1. Inwestycje na drogach powiatowych

Inwestycje na drogach powiatowych

Inwestycje na drogach powiatowych dobiegają końca. Jeszcze w tym roku będzie zakończony remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki w miejscowości Radgoszcz oraz Remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1322K Dąbrowa Tarnowska - Radomyśl Wielki w miejscowości Nieczajna Górna. Realizacja tych zadań była możliwa dzięki pozyskanych przez samorząd powiatowy promesach z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Koszt realizacji tych zadań drogowych wynosi ponad 2,6 mln zł z czego dofinansowanie z rezerwy celowej budżetu państwa to ponad 2,3 mln zł.