1. Informacja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej

Informacja Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż nadal prowadzi zbiórkę darów dla powodzian z Gminy Szczucin. Zgodnie z informacją uzyskaną od Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczucinie najbardziej potrzebne są: sucha żywność z długim terminem spożycia, woda, środki czystości i higieny. Dary można składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej pok. 4 i 1a.Osoby, które chcą pomóc powodzianom mogą się kontaktować z Centrum pod nr tel. 14 642-44-15 w godz. od 7.30 do 15.30.