1. Informacja o utrudnieniach w ruchu na drogach powiatowych

Informacja o utrudnieniach w ruchu na drogach powiatowych

1. droga powiatowa nr 1322K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki (remont mostu w km 4+816 w miejscowości Nieczajna Górna)

2. droga powiatowa nr 13422K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki (remont mostu w km 10+421  w miejscowości Radgoszcz)

3. droga powiatowa Nr 1319K Szczucin  -Radgoszcz (odbudowa mostu w km 3+857 w miejscowości Zabrnie)

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje o następujących utrudnieniach w ruchu na drogach powiatowych w związku z rozpoczynającymi się remontami/przebudowami dróg powiatowych: droga powiatowa nr 1322K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki (remont mostu w km 4+816 w miejscowości Nieczajna Górna) MOŻLIWOŚĆ OBJAZDU: drogą powiatową 1328K – Dąbrowa T. – Smyków – Lipiny do miejscowości Lipiny, następnie drogą powiatową 1323K – Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny do miejscowości Luszowice a następnie drogą powiatową 1324K – Nieczajna G. – Smyków – Nowa Jastrząbka w kierunku na Radomyśl Wielki droga powiatowa nr 13422K Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki (remont mostu w km 10+421  w miejscowości Radgoszcz)MOŻLIWOŚĆ OBJAZDU: drogą powiatową 1323k  – Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny do miejscowości Radgoszcz Czarkówka, następnie drogą powiatową nr 1318K - Szczucin –  Suchy Grunt - Radwan  do miejscowości Brzezówka a dalej drogą powiatową 1319K Szczucin – Radgoszcz do miejscowości Radgoszcz droga powiatowa Nr 1319K Szczucin  -Radgoszcz (odbudowa mostu w km 3+857 w miejscowości Zabrnie)MOŻLIWOŚĆ OBJAZDU: drogą powiatową nr 1318K, następnie drogą gminną, dalej drogą powiatową nr 1318K – Szczucin – Suchy Grunt – Radwan do miejscowości Zabrnie, a następnie drogą gminną do minięcia odbudowywanego mostu  i dalej w kierunku na Radgoszcz Wszystkie objazdy zostały prawidłowo oznakowane zgodnie z czasową organizacją ruchu na tych drogach. Planowane terminy przywrócenia dotychczasowej organizacji ruchu to 31 grudnia 2018r.