1. Informacja o utrudnieniach

Informacja o utrudnieniach

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, że w związku z modernizacją (na polecenie Ministerstwa Transportu) systemu CEPiK w dniach 28 i 29 czerwca oraz w dniu 3 lipca 2007r. może nastąpić znaczne utrudnienie w obsłudze interesantów. Prosimy interesantów o wybór innych terminów załatwiania spraw związanych z rejestracją pojazdów i wydawaniem uprawnień do kierowania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.