1. Informacja

Informacja

Informacja dla rodziców dzieci korzystających z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej Zarząd Powiatu Dąbrowskiego uprzejmie informuje, że Rada Powiatu Dąbrowskiego na sesji w dniu 27 lutego 2012 r. podjęła uchwałę Nr XII/125/2012 w sprawie zamiaru likwidacjiz dniem 1 września 2012 r. Filii Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szczucinie. Likwidacja Filii Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej jest spowodowana wprowadzanymi oszczędnościami finansowymi w związku z malejącą subwencją oświatową i obejmuje wyłącznie zmianę formy organizacyjnej placówki. Dzieci i młodzież z Gminy Szczucin i Mędrzechów nadal będą objęte opieką psychologiczną w tym samym zakresie jak dotychczas. Samorząd powiatu planuje utworzyć punkt Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie.