1. Informacja

Informacja

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

W związku z modernizacją sprzętu informatycznego w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej, w dniach od 11 maja 2018 roki do 18 maja 2018 roku mogą wystąpić przerwy techniczne w dostępie do portalu internetowego WebEWID oraz w bieżącej obsłudze przy wydawaniu wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków, a także materiałów państwowego zasobu geodezyjno kartograficznego. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.