1. Informacja

Informacja

O dofinansowanie realizacji niniejszego zadania mogą ubiegać się osoby prawne
i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, jeżeli:

Wysokość dofinansowania wynosi do 60% kosztów przedsięwzięcia.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż w terminie do 30 listopada 2012 roku można składać wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizacji sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych w roku 2013.O dofinansowanie realizacji niniejszego zadania mogą ubiegać się osoby prawnei jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, jeżeli:a) prowadzą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych przez okres co najmniej 2 lat przed dniem złożenia wniosku,b) udokumentują warunki techniczne i lokalowe do realizacji zadania odpowiednich do potrzeb osób niepełnosprawnych,c) udokumentują posiadanie środków własnych lub pozyskanych z innych źródeł na sfinansowanie przedsięwzięcia w wysokości nieobjętej dofinansowaniem ze środków PFRON.Dofinansowanie nie może obejmować kosztów realizacji zadania poniesionych przed przyznaniem środków finansowych i zawarciem umowy o dofinansowanie ze środków PFRON. Wysokość dofinansowania wynosi do 60% kosztów przedsięwzięcia. Wnioski można pobrać w Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. B. Joselewicza 5, pokój nr 4 oraz 1A, tel. 14-642-44-15.