1. Indywidualne Powiatowe Igrzyska Dziewcząt i Chłopców w Trójboju Lekkoatletycznym dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Radgoszczy,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Samocicach,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie.

Młodzież startowała w następujących konkurencjach:
- bieg na dystansie 60 m,
- skok w dal,
- rzut piłką palantową.

Wyniki zmagań kształtują się następująco:

Kategoria dziewcząt:

I miejsce – Klaudia Pikul - PSP w Radgoszczy – 157 pkt.

Wyniki zdobywczyni I miejsca:
- bieg na dystansie 60 m - 9,59 s
- skok w dal – 3,98 m
- rzut piłką palantową – 26,5 m

II miejsce – Paulina Banaś – PSP w Radgoszczy – 119 pkt.
III miejsce - Wiktoria Koper – PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 106 pkt.
IV miejsce – Aleksandra Kułaga – PSP w Radgoszczy – 103 pkt.
V miejsce – Justyna Berna – PSP w Bolesławiu – 98 pkt.
VI miejsce – Aleksandra Zielińska – PSP w Radgoszczy – 91 pkt.

Kategoria chłopców:

I miejsce – Konrad Pikul – PSP w Radgoszczy – 103 pkt.

Wyniki zdobywcy I miejsca:
- bieg na dystansie 60 m – 9,65 s
- skok w dal – 3,56 m
- rzut piłką palantową – 33 m

II miejsce – Kamil Wodniak – PSP w Samocicach – 102 pkt.
III miejsce – Hubert Łapa – PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 97 pkt.
IV miejsce – Konrad Starzec – PSP w Lipinach – 93 pkt.
V miejsce – Mateusz Starzyk – PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 89 pkt.
VI miejsce – Hubert Siedlik - PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 83 pkt.

Na początku czerwca br. na obiekcie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Indywidualne Powiatowe Igrzyska Dziewcząt i Chłopców w Trójboju Lekkoatletycznym dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych.Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.Nagrody w postaci medali, statuetek i dyplomów ufundowane zostały przez samorząd Powiatu Dąbrowskiego. Uczestnikami tej sportowej imprezy byli uczniowie ze szkół podstawowych Powiatu Dąbrowskiego: - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,- Publiczna Szkoła Podstawowa w Radgoszczy,- Publiczna Szkoła Podstawowa w Bolesławiu,- Publiczna Szkoła Podstawowa w Samocicach,- Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach,- Publiczna Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie. Młodzież startowała w następujących konkurencjach:- bieg na dystansie 60 m,- skok w dal,- rzut piłką palantową. Wyniki zmagań kształtują się następująco: Kategoria dziewcząt: I miejsce – Klaudia Pikul - PSP w Radgoszczy – 157 pkt. Wyniki zdobywczyni I miejsca:- bieg na dystansie 60 m - 9,59 s- skok w dal – 3,98 m- rzut piłką palantową – 26,5 m II miejsce – Paulina Banaś – PSP w Radgoszczy – 119 pkt.III miejsce - Wiktoria Koper – PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 106 pkt.IV miejsce – Aleksandra Kułaga – PSP w Radgoszczy – 103 pkt.V miejsce – Justyna Berna – PSP w Bolesławiu – 98 pkt.VI miejsce – Aleksandra Zielińska – PSP w Radgoszczy – 91 pkt. Kategoria chłopców: I miejsce – Konrad Pikul – PSP w Radgoszczy – 103 pkt. Wyniki zdobywcy I miejsca:- bieg na dystansie 60 m – 9,65 s- skok w dal – 3,56 m- rzut piłką palantową – 33 m II miejsce – Kamil Wodniak – PSP w Samocicach – 102 pkt.III miejsce – Hubert Łapa – PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 97 pkt.IV miejsce – Konrad Starzec – PSP w Lipinach – 93 pkt.V miejsce – Mateusz Starzyk – PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 89 pkt.VI miejsce – Hubert Siedlik - PSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – 83 pkt. Zwycięzcy miejsc I – III otrzymali medale, statuetki i dyplomy, natomiast laureaci pozostałych miejsc otrzymali statuetki i dyplomy.