1. III Wyszehradzki Maraton Podoliniec - Rytro

III Wyszehradzki Maraton Podoliniec - Rytro

Organizatorem Maratonu jest Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro.

Powiat Dąbrowski jest partnerem tegorocznej edycji Maratonu.

Start 22 czerwca 2008r. godz. 10:00 Podoliniec –Słowacja, meta Rytro – Polska. Trasa liczy 42.195 km. W Maratonie mogą uczestniczyć osoby, które do dnia 22.06.2008r. ukończą 18 lat. O przynależności do kategorii wiekowej decydować będzie rok urodzenia. Zgłoszenia przyjmowane są pocztą na kartach zgłoszeń do VISEGRAD MARATON (dopuszczalne są odbitki ksero) lub drogą elektroniczną (formularz na stronie internetowej). Organizatorem Maratonu jest Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro. Powiat Dąbrowski jest partnerem tegorocznej edycji Maratonu.