1. III Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

III Turniej o Puchar Starosty rozstrzygnięty

Czołowa 16 zawodów .

1 : Nowak Łukasz ( UKS Villa Verde Olesno )
2 : Tatarczuch Rafał ( UKS Villa Verde Olesno )
3 : Lis Daniel ( UKS Villa Verde Olesno )
4 : Cholewa Dariusz ( UKS Sokół Żabno )
5 : Gajewski Dominik ( LZS Mędrzechów )
6 : Tobiasz Kazmierz ( LZS Mędrzechów )
7 : Janiszewski Kamil ( UKS Villa Verde Olesno )
8 : Bil Maksymilian ( UKS Villa Verde Olesno )
9 : Opioła Tomasz ( UKS Sokół Żabno)
10: Czarny Roman ( UKS Sokół Żabno )
11 : Misiaszek Wojciech ( UKS Villa Verde Olesno )
12 : Dąbroś Stanisław ( UKS Sokół Żabno )
13 : Janeczek Bartłomiej ( UKS Villa Verde Olesno )
14 : Lech Sylwester ( UKS Sokół Żabno )
15 : Woliński Andrzej ( LZS Mędrzechów )
16 : Jastrzębski Dawid ( LZS Mędrzechów )

W sobotę w Mędrzechowskiej Hali przy jedenastu stołach walczyła rekordowa ilość 56 zawodników . Ogólnie celuloidową piłeczkę odbijali gracze z Tarnowa , Żabna , Olesna , Wielkiej Wsi , Wojnicza , Mędrzechowa , Radgoszczy , Małca , Brnika , Smykowa , Odmętu , Bolesławia , Grądów , Woli Mędrzechowskiej oraz Lubasza . . Po przywitaniu wszystkich przybyłych można było rozpocząć rywalizację. Po kilku godzinach gry przyszedł czas na ćwierćfinały . A w nich Rafał Tatarczuch pokonał 3:1 Kamila Janiszewskiego , Dariusz Cholewa wygrał 3:2 z Dominikiem Gajewskim . W kolejnych pojedynkach Łukasz Nowak 3:2 ograł Daniela Lisa natomiast Kazimierz Tobiasz 3:2 Maksymiliana Bila . Oba półfinały nie przyniosły wielu emocji . Tatarczuch pewnie , 3:0 pokonał Cholewę . Takim samym wynikiem zakończyła się też rywalizacja na drugim stole gdzie Tobiasz musiał uznać wyższość Nowaka . Zwycięzcą całego turnieju okazal się Nowak który w finale 13:11 , 7:11 , 11:7 , 11:4 pokonał Tatarczucha. Po kilku pojedynak z drugiej strony tabelki na najniższym stopniu podium staną Lis który 11:7 , 11:9 , 11:3 pokonał Cholewę . Najlepsza 5 otrzymała okazałe puchary oraz pamiątkowe dyplomy które wręczali Starosta Powiatu Dąbrowskiego Tadeusz Kwiatkowski oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Barbara Pobiegło.   Czołowa 16 zawodów . 1 : Nowak Łukasz ( UKS Villa Verde Olesno )2 : Tatarczuch Rafał ( UKS Villa Verde Olesno )3 : Lis Daniel ( UKS Villa Verde Olesno )4 : Cholewa Dariusz ( UKS Sokół Żabno )5 : Gajewski Dominik ( LZS Mędrzechów )6 : Tobiasz Kazmierz ( LZS Mędrzechów )7 : Janiszewski Kamil ( UKS Villa Verde Olesno )8 : Bil Maksymilian ( UKS Villa Verde Olesno )9 : Opioła Tomasz ( UKS Sokół Żabno)10: Czarny Roman ( UKS Sokół Żabno )11 : Misiaszek Wojciech ( UKS Villa Verde Olesno )12 : Dąbroś Stanisław ( UKS Sokół Żabno )13 : Janeczek Bartłomiej ( UKS Villa Verde Olesno )14 : Lech Sylwester ( UKS Sokół Żabno )15 : Woliński Andrzej ( LZS Mędrzechów )16 : Jastrzębski Dawid ( LZS Mędrzechów )