1. II Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt

II Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Wyniki:

21 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Szczucinie przeprowadzone zostały II Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy „Orliki" działający przy Gimnazjum w Szczucinie. Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Dąbrowski Pan Wiesław Krajewski. Wyniki: I miejsce zdobyła drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Szczucinie prowadzona przez Anetę SzlązakII miejsce drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Radwanie prowadzona przez Konrada WajdęIII miejsce drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Mędrzechowie prowadzona przez Joannę Szarek. Zwycięzcy z miejsc I - III otrzymali z rąk Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Pana Krzysztofa Bryka puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowy Tarnowskiej.