Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego

I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla dorosłych o Puchar Starosty Dąbrowskiego odbył się 8 grudnia 2007 r. w Szkole Podstawowej w Oleśnie. Turniej zgromadził ponad 30 uczestników. Rywalizowano w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn.

W kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Piotrowicz przed Teresą Hońdo i Beatą Chmielewską. W kategorii mężczyzn triumfował Paweł Trzpit przed Lesławem Wieczorkiem i Jarosławem Piaseckim. Dalsze miejsca zajęli: Mirosław Panek, Andrzej Soja i Henryk Janeczek.

Organizatorem turnieju był Pan Paweł Piotrowicz, a sędzią głównym Pan Tomasz Chmielewski. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, a także dyplomy i upominki rzeczowe. Nagrody w imieniu Starosty wręczył Pan Robert Kądzielawa - Przewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego.

I Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dla dorosłych o Puchar Starosty Dąbrowskiego odbył się 8 grudnia 2007 r. w Szkole Podstawowej w Oleśnie. Turniej zgromadził ponad 30 uczestników. Rywalizowano w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. W kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Piotrowicz przed Teresą Hońdo i Beatą Chmielewską. W kategorii mężczyzn triumfował Paweł Trzpit przed Lesławem Wieczorkiem i Jarosławem Piaseckim. Dalsze miejsca zajęli: Mirosław Panek, Andrzej Soja i Henryk Janeczek. Organizatorem turnieju był Pan Paweł Piotrowicz, a sędzią głównym Pan Tomasz Chmielewski. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary ufundowane przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego, a także dyplomy i upominki rzeczowe. Nagrody w imieniu Starosty wręczył Pan Robert Kądzielawa - Przewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego.