1. Halowe zawody w piłce nożnej chłopców

Halowe zawody w piłce nożnej chłopców

IV miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa Mędrzechów (zespół w składzie: Mateusz Doktor, Przemysław Dynak, Bartosz Król, Bartłomiej Rachmaciej, Adrian Rejowski, Krzysztof Rojkowski, Mateusz Sieradzki, Grzegorz Zapała).

W dniu 22 października 2014 r. na terenie Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej przeprowadzone zawody w halowej piłce nożnej chłopców, w której wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu dąbrowskiego. Organizatorami tych zawodów byli: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i samorząd powiatowy.   W sportowych zmaganiach wzięło udział dziesięć drużyn z następujących szkół: SP w Bolesławiu, SP w Borkach, SP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, SP w Gręboszowie, SP w Gruszowie Wielkim, SP w Luszowicach, SP w Mędrzechowie, SP w Oleśnie, SP w Radgoszczy, SP w Szczucinie. Drużyny podzielone zostały na trzy grupy, w których mecze odbywały się w systemie „każdy z każdym”.   Po zaciętej walce, prowadzonej w sportowym duchu rywalizacji, na podium uplasowały się następujące drużyny:   I miejsce – Szkoła Podstawowa w Luszowicach (zespół w składzie: w składzie: Damian Bator, Szymon Król, Kacper Mazurkiewicz, Adrian Pikul, Paweł Ogorzelec, Konrad Wałaszek, Szymon Wałaszek, Paweł Wąż, Karol Żurawski.   II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (zespół w składzie: Jakub Cygan, Adrian Grabka, Michał Kędzierski, Eryk Kijak, Jakub Kotwa, Kamil Kułaga, Sebastian Kotfiła, Aleksander Nowak, Krystian Skrzyniarz).   III miejsce – Szkoła Podstawowa w Oleśnie: Patryk Biedak, Adrian Curyło, Tomasz Drewniany, Tomasz Golonka, Bartosz Grabka, Michał Kiljan, Mateusz Łapa, Adam Łucek, Kacper Miroszka, Jakub Strycharz.   IV miejsce zdobyła – Szkoła Podstawowa Mędrzechów (zespół w składzie: Mateusz Doktor, Przemysław Dynak, Bartosz Król, Bartłomiej Rachmaciej, Adrian Rejowski, Krzysztof Rojkowski, Mateusz Sieradzki, Grzegorz Zapała).   Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego."