1. Gimnazjada piłki ręcznej chłopców i dziewcząt w Radgoszczy

Gimnazjada piłki ręcznej chłopców i dziewcząt w Radgoszczy

Drużyny rozegrały mecze "każdy z każdym"

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce – Gimnazjum Radgoszczy
II miejsce – Gimnazjum w Oleśnie
III miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
IV miejsce Gimnazjum w Gruszowie Wielkim
V miejsce Gimnazjum w Luszowicach
Królem strzelców turnieju został zawodnik z Radgoszczy Wojciech Labak.

Zawody sędziował sędzia piłki ręcznej pan Jacek Moskalczyk

W zmaganiach dziewcząt wzięły udział następujące drużyny:
Gimnazjum w Radgoszczy
Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
Gimnazjum w Luszowicach

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce Luszowice
II miejsce Radgoszcz
III miejsce Dąbrowa Tarnowska

Królem strzelców została zawodniczka z Luszowic Katarzyna Gancarz.

W Zespole Szkół Publicznych w Radgoszczy odbyła się Powiatowa Gimnazjada Piłki Ręcznej chłopców i dziewcząt. W zmaganiach chłopców wzięło udział pięć zespołów ze szkół gimnazjalnych w: Gruszowie Wielkim, Dąbrowie Tarnowskiej, Luszowicach, Oleśnie i Radgoszczy. Drużyny rozegrały mecze "każdy z każdym" Ostateczna klasyfikacja:I miejsce – Gimnazjum RadgoszczyII miejsce – Gimnazjum w OleśnieIII miejsce Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIV miejsce Gimnazjum w Gruszowie WielkimV miejsce Gimnazjum w LuszowicachKrólem strzelców turnieju został zawodnik z Radgoszczy Wojciech Labak. Ponadto wyróżniono nagrodami takich zawodników jak : Zbigniew Łos (Olesno), Kościuk Kamil (Dąbrowa Tarnowska), Kochanek Tomasz (Gruszów Wielki), Piotr Laskowski (Luszowice). Zawodnicy zwycięskiej drużyny to: Wojciech Labak, Tomasz Błach, Kupiec, Adam Witaszek, Patryk Ryk, Marcin Szałasy, Piotr Urban, Michał Jagiełło, opiekun : Agnieszka PiotrowiczZawody sędziował sędzia piłki ręcznej pan Jacek Moskalczyk W zmaganiach dziewcząt wzięły udział następujące drużyny:Gimnazjum w RadgoszczyGimnazjum nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejGimnazjum w Luszowicach Ostateczna klasyfikacja:I miejsce LuszowiceII miejsce RadgoszczIII miejsce Dąbrowa Tarnowska Królem strzelców została zawodniczka z Luszowic Katarzyna Gancarz. Wyróżniono również zawodniczkę Joannę Jarosz z Radgoszczy i Patrycje Chmurę z Dąbrowy Tarnowskiej. Skład zwycięskiej drużyny : Zuziak Katarzyna, Pikul Katarzyna, Zuziak Magdalena, Walaszek Sylwia, Biel Justyna, Bator Paulina, Pikul Paulina, Sadowska Edyta, Gancarz Katarzyna, Babiarz Kamila, Brożek Klaudia. Zwycięzcy zawodów otrzymali dyplomy oraz medale ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.