1. Gimnazjada dziewcząt w piłce koszykowej

Gimnazjada dziewcząt w piłce koszykowej

Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym , 2 kwarty po 7 minut.

Turniej sędziował Adrian Lazarek , sędzia stolikowy – Anna Chmura .

Wyniki rozegranych meczy :
1. Szczucin – Gimn. Nr 1 - 4 : 4 – dogrywka 5 : 8
2. Mędrzechów – Olesno - 2 : 23
3. Szczucin – Gimn. Nr 2 – 7 : 11
4. Gimn. Nr 1 – Mędrzechów – 24: 11
5. Olesno – Gimn. Nr 2 – 14 : 0
6. Szczucin – Mędrzechów - 8 : 9
7. Gimn. Nr 1 - Olesno - 9 : 22
8. Gimn. Nr 2 – Mędrzechów - 8 : 4
9. Szczucin – Olesno - 4 : 8
10. Gimn. Nr 1 – Gimn. Nr 2 - 7 : 3

II miejsce - Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
IV - Gimnazjum Mędrzechów
V- Gimnazjum Szczucin

W dniu 4.03.2013 w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej odbyły się mistrzostwa powiatu w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych.O tytuł Mistrza Powiatu Dąbrowskiego i awans do zawodów rejonowych walczyły drużyny dziewcząt ze szkół gimnazjalnych : Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska , Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska , Gimnazjum Mędrzechów , Gimnazjum Olesno , Gimnazjum Szczucin .Na zawodach - realizowany był Małopolski System Współzawodnictwa Sportowego Szkolnego Małopolskiego Związku Sportowego.Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym , 2 kwarty po 7 minut. Turniej sędziował Adrian Lazarek , sędzia stolikowy – Anna Chmura . Wyniki rozegranych meczy :1. Szczucin – Gimn. Nr 1 - 4 : 4 – dogrywka 5 : 82. Mędrzechów – Olesno - 2 : 233. Szczucin – Gimn. Nr 2 – 7 : 114. Gimn. Nr 1 – Mędrzechów – 24: 115. Olesno – Gimn. Nr 2 – 14 : 06. Szczucin – Mędrzechów - 8 : 97. Gimn. Nr 1 - Olesno - 9 : 228. Gimn. Nr 2 – Mędrzechów - 8 : 49. Szczucin – Olesno - 4 : 810. Gimn. Nr 1 – Gimn. Nr 2 - 7 : 3 I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu oraz awans do zawodów rejonowych zdobyła drużyna z Gimnazjum w Oleśnie prowadzona przez Tomasza Chmielewskiego w składzie : Natalia Kiwior , Weronika Więcław , Gabriela Białas , Paulina Oleś , Aleksandra Cholewa , Anna Cholewa , Barbara Chmura , Iwona Smoła , Klaudia Tobiasz , Małgorzata Płaneta .II miejsce - Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa TarnowskaIII miejsce – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa TarnowskaIV - Gimnazjum MędrzechówV- Gimnazjum Szczucin Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy , drużyna zwycięska została uhonorowana pucharem i medalami . W imieniu Starosty Dąbrowskiego nagrody wręczali Beata Chmielewska i Adrian Lazarek.