1. Finał VII edycji konkursu pn. "Bądź Wielkim"

Finał VII edycji konkursu pn. "Bądź Wielkim"

Finał VII edycji konkursu pn.

Patronat medialny: Radio RDN Małopolska, miesięcznik „Powiśle Dąbrowskie”.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja w składzie:
2. Pani Ewa Drzazga – Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej
w Dąbrowie Tarnowskiej,
5. Pan Paweł Chojnowski – Dyrektor Dąbrowskiego Domu,

W kategorii „szkoły podstawowe":

W kategorii „gimnazja":

W kategorii „szkoły ponadgimnazjalne":

II miejsce:
ZESPÓŁ SZKÓŁ

Główni sponsorzy konkursu:

* Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej
* EGBUD. Kopalnia piasku i żwiru – Grzegorz Piechota (Wójcina)