Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Film o działalności kół gospodyń wiejskich

Film o działalności kół gospodyń wiejskich

Film o działalności kół gospodyń wiejskich

Na antenie TVP Kraków odbyła się emisja filmu poświęconego działalności Kół Gospodyń Wiejskich w Małopolsce, którego inicjatorem jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie.

Celem tego przedsięwzięcia była promocja kół gospodyń wiejskich aktywnie działających na rzecz środowisk lokalnych i zachęcenie grup nieformalnych do zarejestrowania się w oparciu o ustawę z dnia 9 listopada 2018 roku o kołach gospodyń wiejskich, a także tych kół lub organizacji, które działają w oparciu o ustawę o kółkach rolniczych lub prawo o stowarzyszeniach.

Z powiatu dąbrowskiego w filmie zaprezentowano Powiatowy Zespół Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Niwkach oraz Dom Malarek w Zalipiu.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu, który znajduje się na stronie TVP Kraków:

https://krakow.tvp.pl/40468348/kola-gospodyn-wiejskich-2018

msmol/mags

 

 

 

Na antenie TVP Kraków odbyła się emisja filmu poświęconego działalności Kół Gospodyń Wiejskich w Małopolsce, którego inicjatorem jest Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie. Celem tego przedsięwzięcia była promocja kół gospodyń wiejskich aktywnie działających na rzecz środowisk lokalnych i zachęcenie grup nieformalnych do zarejestrowania się w oparciu o ustawę z dnia 9 listopada 2018 roku o kołach gospodyń wiejskich, a także tych kół lub organizacji, które działają w oparciu o ustawę o kółkach rolniczych lub prawo o stowarzyszeniach. Z powiatu dąbrowskiego w filmie zaprezentowano Powiatowy Zespół Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Niwkach oraz Dom Malarek w Zalipiu. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia filmu, który znajduje się na stronie TVP Kraków: https://krakow.tvp.pl/40468348/kola-gospodyn-wiejskich-2018 msmol/mags