1. „Czterdzieści tysięcy możliwości”

„Czterdzieści tysięcy możliwości”

Planowane miejsca i terminy spotkań:

BRZESKO, ul. Głowackiego 51, Urząd Miejski - 29.04.2011 (piątek), godz. 9:00

Uwaga:

Informujemy, że Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego realizuje projekt pod nazwą „Czterdzieści tysięcy możliwości", współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Celem głównym projektu jest zwiększenie przedsiębiorczości w subregionie tarnowskim poprzez kompleksowe wsparcie – doradcze, szkoleniowe, finansowe – 45 osób, kobiet i mężczyzn z terenu powiatu dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, tarnowskiego lub Miasta Tarnowa, którzy ulegli powodzi i/lub osuwiskom w 2010 r.Rekrutacja do II edycji projektu „Czterdzieści tysięcy możliwości" będzie prowadzona w dniach od 2 do 16 maja 2011 r. w Biurze Projektu przy ul. Wałowej 2/2 w Tarnowie. Bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w II edycji projektu „Czterdzieści tysięcy możliwości" i uzyskaniem środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej planowane jest w dniu 4 maja 2011r. w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul.B.Joselewicza 5. Realizacja projektu obejmuje: udzielenie wsparcia szkoleniowo-doradczego; przyznanie środków finansowych na rozwój działalności gospodarczej oraz finansowe i doradcze wsparcie pomostowe.Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje na temat: warunków uczestnictwa w projekcie, zakresu wsparcia oraz procesu rekrutacji, w tym wypełnienia dokumentacji rekrutacyjnej do projektu „Czterdzieści tysięcy możliwości".   Planowane miejsca i terminy spotkań: TARNÓW, ul. Kościuszki 10, HOTEL TARNOVIA S.A. - 28.04.2011 (czwartek), godz. 9:00 BRZESKO, ul. Głowackiego 51, Urząd Miejski - 29.04.2011 (piątek), godz. 9:00 DĄBROWA TARNOWSKA, ul. Berka Joselewicza 5, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej - 4.05.2011 (środa), godz. 10:00 Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności w Biurze projektu:Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ul. Wałowa 2/2 (I p.), 33-100 Tarnów, telefonicznie: (14) 656 38 98/99 lub drogą e-mail: jolantamechla@gmail.com Uwaga:Realizacja spotkań w wyznaczonych terminach uzależniona jest od liczby zainteresowanych osób. W związku z powyższym prosimy o sprawdzenie, w aktualnościach na stronie internetowej projektu www.fundacjatarnowskiego.pl potwierdzenia realizacji spotkań w wyznaczonych terminach.