1. Czego oczekujesz od szpitala? - zapraszamy do wypełniania ankiet

Czego oczekujesz od szpitala? - zapraszamy do wypełniania ankiet

Z góry dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.

Powiat Dąbrowski przystąpił do konkursu „Uzdrowić szpitale” realizowanego w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Zdrowe Szpitale”. Celem konkursu jest m.in. poznanie oczekiwań społeczności lokalnych dotyczących standardów usług szpitalnych. Mieszkańcy powiatu wyrażają swoje opinie poprzez wypełnienie anonimowej ankiety składającej się z siedmiu prostych pytań, na które można odpowiedzieć w około 2 min. Wypełnienie ankiety jest bezpłatne i wymaga dostępu do internetu. Udział w konkursie daje możliwość zarówno pozyskania cennej wiedzy na temat oczekiwań społeczeństwa wobec naszego szpitala, jak i zdobycia atrakcyjnej nagrody na rzecz ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej, którą jest np. defibrylator wraz ze szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy, przeprowadzonym przez Mistrzów Polski w Ratownictwie Medycznym 2011. Zwycięzcą konkursu zostanie powiat (lub miasto na prawach powiatu), który zbierze najwięcej wypełnionych ankiet w stosunku do liczby mieszkańców. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego do jak najliczniejszego wypełniania ankiet i przesyłanie ich do organizatora konkursu. Jednocześnie informujemy, że z jednego komputera (z jednego numeru IP) można tylko raz wypełnić i przesłać ankietę. Termin ostatecznego wysyłania wypełnionych ankiet upływa 30 września 2012 r.   ANKIETA Z góry dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.