1. Centrum Polonii zaprasza na spotkanie z misjonarzami

Centrum Polonii zaprasza na spotkanie z misjonarzami

files/aktualnosci/2016/08_Sierpien/26_Centru_Polonii_zaprasza_na_spotkanie_z_misjonarzami/Zaproszenie na spotkanie z misjonarzami 2016.jpg

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji z Brniu serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu dąbrowskiego na spotkanie z udziałem misjonarzy, które odbędzie się w środę 31 sierpnia 2016 roku o godz. 1700 w siedzibie instytucji. W spotkaniu udział wezmą ks. Stanisław Deszcz misjonarz z Biro w Beninie oraz siostra Teresa Golemo misjonarka z Tacny w Peru.