1. Bolesław Łączyński Radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego

Bolesław Łączyński Radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego

- Komisja Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego – członek komisji
- Komisja Rolnictwa i modernizacji Terenów Wiejskich – członek komisji
- Komisja Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą – członek komisji.

22 grudnia br. Podczas Sesji Sejmiku Województwa Małopolskiego Bolesław Łączyński złożył ślubowanie na Radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego. Jako Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Bolesław Łączyński będzie pracował w następujących komisjach:- Komisja Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego – członek komisji- Komisja Rolnictwa i modernizacji Terenów Wiejskich – członek komisji- Komisja Rozwoju Regionu, Promocji i Współpracy z Zagranicą – członek komisji. Z tej okazji samorząd Powiatu Dąbrowskiego składa serdeczne gratulacje mając nadzieję, że praca w samorządzie Województwa Małopolskiego przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju gospodarczego Powiatu Dąbrowskiego.