1. Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie wraz ze Starostwem Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców w ramach Działania 2.1 „Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw" Schemat A „Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP" Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Szkolenie odbędzie się 16 czerwca 2009 r.(tj. wtorek) w budynku Starostwa w godzinach 11.00 - 15.00.