1. Bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Młodzież w szampańskich nastrojach bawiła się do białego rana.

”Poloneza czas zacząć”. Po raz kolejny słowa te zabrzmiały na Balu studniówkowym młodzieży klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, który odbył się 14.02.br. w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej.   Swoja obecnością zaszczycili przyszłych maturzystów:  Starosta Dąbrowski  Tadeusz Kwiatkowski, Dyrektor Jan Kiljan, Dyrektor Urszula Banaś, Przewodniczący Rady Rodziców Maciej Kurnik.   Gości w imieniu młodzieży uroczyście powitali: Karolina Jarosz i Mirosław Wielbłąd.   Bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczęło przemówienie Dyrektora Jana Kiljana, który życzył uczestnikom balu udanej zabawy i miłych wrażeń. Przypomniał także młodzieży, że po nocy pełnej radości, czeka ich trud przygotowania do egzaminu maturalnego.   Głos zabrał również Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, który w słowach skierowanych do maturzystów oprócz dobrej zabawy, życzył im także powodzenia na egzaminie maturalnym oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu.   W imieniu rodziców życzenia bawiącym się na balu złożył Przewodniczący Rady Rodziców Maciej Kurnik.   Wspólną zabawę rozpoczęto tradycyjnym polonezem odtańczonym przez młodzież.  Następnie na parkiecie królowały walce, polki i inne tańce towarzyskie.   Młodzież w szampańskich nastrojach bawiła się do białego rana.