1. Bal studniówkowy uczniów ZSP Breń

Bal studniówkowy uczniów ZSP Breń

Oprawę muzyczną zapewnił  zespół muzyczny „KROS”.

Dnia 07.02.br. w Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu odbył się bal studniówkowy uczniów z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu.   Brały w nim udział klasy maturalne uczące się w profilach Technikum Architektury Krajobrazu, Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji, Technikum Agrobiznesu i Technikum Budowlane. Wychowawcami są Anna Mazur-Pływacz i Krzysztof Kozaczka.   Swoją obecnością zaszczycili przyszłych maturzystów Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Dyrektor ZSP Breń Jarosław Boryczka, nauczyciele, rodzice oraz Dyrektor Centrum Polonii Stanisław Krawiec.   Starosta i Dyrektor Szkoły życzyli uczniom pomyślnego zdania matury, egzaminów zawodowych oraz udanej zabawy studniówkowej.   Bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem, który poprowadził Dyrektor Szkoły Jarosław Boryczka.    Oprawę muzyczną zapewnił  zespół muzyczny „KROS”.