1. 10 I 2010 r – XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Niedziela 10 stycznia

IMPREZA TOWARZYSZĄCA
Niedziela 17.01.

W niedzielę rusza XVIII finał WOŚP, która podobnie jak przed rokiem zagra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.W naszym Powiecie działają dwa sztaby Orkiestry, które mieszczą się w Dąbrowskim Domu Kultury oraz przy Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie. Od wczesnych godzin rannych 10 stycznia kwestowaniem zajmie się 90 młodych wolontariuszy w Dąbrowie i 53 w Szczucinie. Poniżej prezentujemy program imprez, w których może wziąść udział każdy mieszkaniec Powiatu Dąbrowskiego chcący wesprzeć to wielkie, charytatywne wydarzenie. Piątek 8 styczniagodz. 20.00 KRYTA PŁYWALNIA W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ – Otwarty turniej pływacki Niedziela 10 styczniagodz. 17.00 DĄBROWSKI DOM KULTURY – Koncert rodzinny (występy taneczne i wokalne, scenki kabaretowe) w połowie koncertu AUKCJA GADŻETÓW (cena biletu – 5 zł, wolontariusze – zniżka 50%) godz. 18.30 PARKING DĄBROWSKIEGO DOMU KULTURY – Pokaz ratownictwa drogowego oraz gaszenia samochodu (wypadek na drodze) organizowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej i Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. godz. 19.30 PARKING PRZED URZĘDEM MIEJSKIM – Podsumowanie dotychczasowego przebiegu finału WOŚP w regionie godz. 20.00 – 20.10 PARKING PRZED URZĘDEM MIEJSKIM – Tradycyjnie finał WOŚP zakończy „światełko do nieba"- czyli pokaz sztucznych ogni. godz. 20.30 - DĄBROWSKI DOM KULTURY – koncert rockowy: „GROM" (Dąbrowa Tarnowska), „BROWN" (Rzeszów), Michał Leżoń (Dąbrowa Tarnowska), „WM" (Dąbrowa Tarnowska), cena biletu – 5 zł, wolontariusze – zniżka 50% IMPREZA TOWARZYSZĄCANiedziela 17.01.godz. 9.30 HALA SPORTOWA W SZCZUCINIE - Otwarty Turniej Siatkówki (ostateczny termin zgłoszeń do Dąbrowskiego Domu Kultury – 12.01.10) PARTNERZY: KRYTA PŁYWALNIA MGOSiR W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ, HALA SPORTOWA MGOSiR W SZCZUCINIE, ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ, KOMENDA POWIATOWA POLICJI, KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ.