1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Wyniki:

Gra Indywidualna – Dziewcząt

1. Aleksandra Chrabąszcz SP Borki
2. Angelika Lis SP Pilcza Żelichowska
3. Gabriela Białas SP Ćwików
4. Dominika Szarek SP Szczucin
5. Weronika Więcław SP Olesno
6. Karolina Bielaczka SP Szczucin

Gra drużynowa – Dziewcząt

1. SP Borki (Aleksandra Chrabąszcz, Natalia Warzecha)
2. SP Pilcza Żelichowska (Angelika Lis, Bernadetta Mosio)
3. SP Ćwików (Gabriela Białas, Natalia Garcarz)
4. SP Szczucin (Dominika Szarek, Karolina Bielaczka)

Gra Indywidualna – Chłopcy

1. Daniel Lis SP Pilcza Żelichowska
2. Cezary Baliga SP Olesno
3. Jan Łuszcz SP Borki
4. Patryk Kiełbasa SP Zalipie
5. Mateusz Morawiec SP Ćwików
6. Przemysław Szostak SP Olesno

Gra drużynowa – Chłopcy

1. SP Borki (Jan Łuszcz, Marek Dzięgiel)
2. SP Olesno (Cezary Baliga, Przemysław Szostak)
3. SP Pilcza Żelichowska (Daniel Lis, Bartłomiej Golonka)
4. SP Ćwików (Mateusz Morawiec, Tomasz Wnęk)

Zawody sędziowali: Stanisław Dąbroś, Stanisław Golonka i Marek Konieczny.
Organizatorzy: Bernadeta i Marek Konieczny.

Zespole Szkół w Borkach rozegrane zostały Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym dla Szkół Podstawowych.W kategorii dziewcząt startowało 20 zawodniczek, natomiast w kategorii chłopców wzięło udział 24 uczniów.Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, wręczał zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Borkach Marian Chrabąszcz.Drużynowo w kategorii chłopców i dziewcząt zwyciężyły drużyny z Borek. Indywidualnie w kategorii dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Chrabąszcz ze Szkoły Podstawowej w Borkach. W kategorii chłopców najlepszym okazał się Daniel Lis ze Szkoły Podstawowej w Pilczy Żelichowskiej. Wyniki: Gra Indywidualna – Dziewcząt 1. Aleksandra Chrabąszcz SP Borki2. Angelika Lis SP Pilcza Żelichowska3. Gabriela Białas SP Ćwików4. Dominika Szarek SP Szczucin5. Weronika Więcław SP Olesno6. Karolina Bielaczka SP Szczucin Gra drużynowa – Dziewcząt 1. SP Borki (Aleksandra Chrabąszcz, Natalia Warzecha)2. SP Pilcza Żelichowska (Angelika Lis, Bernadetta Mosio)3. SP Ćwików (Gabriela Białas, Natalia Garcarz)4. SP Szczucin (Dominika Szarek, Karolina Bielaczka) Gra Indywidualna – Chłopcy 1. Daniel Lis SP Pilcza Żelichowska2. Cezary Baliga SP Olesno3. Jan Łuszcz SP Borki4. Patryk Kiełbasa SP Zalipie5. Mateusz Morawiec SP Ćwików6. Przemysław Szostak SP Olesno Gra drużynowa – Chłopcy 1. SP Borki (Jan Łuszcz, Marek Dzięgiel)2. SP Olesno (Cezary Baliga, Przemysław Szostak)3. SP Pilcza Żelichowska (Daniel Lis, Bartłomiej Golonka)4. SP Ćwików (Mateusz Morawiec, Tomasz Wnęk) Zawody sędziowali: Stanisław Dąbroś, Stanisław Golonka i Marek Konieczny.Organizatorzy: Bernadeta i Marek Konieczny.