1. ŚWIĘTOWALI POLICJANCI

Grzegorz Bieś (na stopień komisarza),

Arkadiusz Radziszewski, Adam łapa, Jacek Motyka (aspiranci sztabowi),

Piotr Sorota (aspirant),

Dariusz Nowak, Jarosław Kupiec, Andrzej Jarosz (sierżanci sztabowi).

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej obchodzili swoje święto. Jak co roku jest to okazja do wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych oraz awansów na wyższe stopnie.W uroczystym spotkaniu zorganizowanym w Wydziale Historii Drogownictwa w Szczucinie udział wzięli m.in. Starosta Dąbrowski Krzysztof Karczmarski, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Kita, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu Ryszard Pikul. Starosta dąbrowski Krzysztof Kaczmarski wręczył Srebrny Krzyż Zasługi nadkomisarzowi Bogdanowi Machalskiemu. Brązowy Krzyż Zasługi otrzymał asp. szt. Marek Kołodziej, który został również uhonorowany brązową Odznaką "Zasłużony Policjant". Ponadto kilkunastu policjantów zostało mianowanych na wyższe stopnie służbowe. Awans na młodszego inspektora otrzymał Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej Bogdan Tabiś. Kolejni awansowani to: Grzegorz Bieś (na stopień komisarza), Arkadiusz Radziszewski, Adam łapa, Jacek Motyka (aspiranci sztabowi), Saturnin Wierciak, Krzysztof Pompa, Stanisław Świątek, Jarosław Kmieć (starsi aspiranci) Piotr Sorota (aspirant), Dariusz Nowak, Jarosław Kupiec, Andrzej Jarosz (sierżanci sztabowi). Na stopień starszego sierżanta awansowali: Bartłomiej Romański, Łukasz Sikorki, Robert Wróbel i Mariusz Taraska. Starszymi posterunkowymi zostali: Artur Gnat, Paweł Kantor, Łukasz Kaczówka, Michał Mikos i Krystian Wajda. Starosta Dąbrowski złożył na ręce Pana Komendanta list gratulacyjny, natomiast specjalne podziękowania i gratulacje przekazał sierżantowi sztabowemu Witoldowi Zielińskiemu za najlepsze wyniki pracy w prewencji. List gratulacyjny w imieniu Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej odczytał i wręczył Przewodniczący Rady Andrzej Kita.