1. Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny w Szczucinie

Drużyna w składzie: Mateusz Gretkowski, Radosław Dziura, Przemysław Gwizdak

III miejsce:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Drużyna w składzie: Karolina Kilian, Piotr Skowron, Paweł Grzesik.

Samochodem najszybciej i bezbłędnie pojechał Kamil Bednarz

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wojciech Borek.

W dniu 22 kwietnia br. w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbyły się Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W eliminacjach udział wzięło VI drużyn reprezentujących szkoły średnie z terenu powiatu dąbrowskiego. Eliminacje składały się z testu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz jazdy sprawnościowej samochodem i motorowerem. I miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Drużyna w składzie: Wojciech Borek, Grzegorz Borek, Tomasz Babiec II miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Drużyna w składzie: Mateusz Gretkowski, Radosław Dziura, Przemysław Gwizdak III miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Drużyna w składzie: Karolina Kilian, Piotr Skowron, Paweł Grzesik. Największą wiedzą z przepisów ruchu drogowego wykazał się Bartłomiej Dudek który zdobył 22 punkty na 25 możliwych Samochodem najszybciej i bezbłędnie pojechał Kamil Bednarz Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wojciech Borek.