1. VII Powiatowy Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego rozegrany!

VII Powiatowy Turniej o Puchar Starosty Dąbrowskiego rozegrany!

Wyniki poszczególnych meczów:
Policja – Straż 1:2
ZBUD Team – Samorządowcy i Nauczyciele 2:0
Straż – ZBUD Team 0:1
Samorządowcy i Nauczyciele – Policja 0:5
Samorządowcy i Nauczyciele – Straż 1:0
Policja – ZBUD Team 0:3
Policja – Straż 0:4
ZBUD Team – Samorządowcy i Nauczyciele 2:5
Straż – ZBUD Team 4:3
Samorządowcy i Nauczyciele – Policja 2:4
Samorządowcy i Nauczyciele – Straż 1:5
Policja – ZBUD Team 1:3

Wszystkie mecze sędziował Bogusław Mecnarowski.

I miejsce - ZBUD Team
II miejsce - Straż
III miejsce - Policja
IV miejsce - Samorządowcy i Nauczyciele

Tegoroczne powiatowe obchody 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczął rozegrany w dniu dzisiejszym VII Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Do sportowej rywalizacji, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, przystąpiły cztery drużyny: Samorządowcy i Nauczyciele, Straż, Policja oraz ZBUD Team. Turniej otworzył Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, który powitał wszystkie drużyny oraz zaproszonych gości i sympatyków piłki nożnej. Wyniki poszczególnych meczów:Policja – Straż 1:2ZBUD Team – Samorządowcy i Nauczyciele 2:0Straż – ZBUD Team 0:1Samorządowcy i Nauczyciele – Policja 0:5Samorządowcy i Nauczyciele – Straż 1:0Policja – ZBUD Team 0:3Policja – Straż 0:4ZBUD Team – Samorządowcy i Nauczyciele 2:5Straż – ZBUD Team 4:3Samorządowcy i Nauczyciele – Policja 2:4Samorządowcy i Nauczyciele – Straż 1:5Policja – ZBUD Team 1:3 Wszystkie mecze sędziował Bogusław Mecnarowski. Ostateczna klasyfikacja drużynowa VII Powiatowego Turnieju w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego zorganizowanego z okazji 224 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja: I miejsce - ZBUD TeamII miejsce - StrażIII miejsce - PolicjaIV miejsce - Samorządowcy i Nauczyciele „Królem Strzelców" turnieju został Paweł Laska z drużyny Policjantów, zdobywając 9 bramek. Puchary i statuetkę dla „Najlepszego Strzelca", w imieniu Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, wręczył Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski. Turniej został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.