1. Spotkanie opłatkowe w Sutkowie

Spotkanie opłatkowe w Sutkowie

Spotkanie poprowadziła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sutkowie Beata Kuta.

Inicjatorami uroczystości byli: Sołtys Wsi, Rada Sołecka oraz Rada Parafialna.

W dniu 25 stycznia br. w szkole podstawowej w Sutkowie odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Sutkowa.   W uroczystości udział wziął Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Przewodniczący Rady Miejskiej Jacek Sarat oraz Zastępca Dyrektora MGOPS Halina Sarat.   Spotkanie poprowadziła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sutkowie Beata Kuta.   Inicjatorami uroczystości byli: Sołtys Wsi, Rada Sołecka oraz Rada Parafialna.   Życzenia noworoczne wszystkim uczestnikom złożył Starosta Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Krzysztof Kaczmarski. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego była doskonała okazja do ciekawych rozmów i wspomnień.