1. Święto Powiśla Dąbrowskiego na żywo w TVP Kraków

Święto Powiśla Dąbrowskiego na żywo w TVP Kraków

Imprezę zakończy występ zespołu „m cztery” oraz pokaz sztucznych ogni.

Już 24 sierpnia nad zalewem wodnym w Radgoszczy – Narożnikach odbędzie jedna z największych imprez na Powiślu Dąbrowskim – Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze.    Impreza ta będzie również transmitowana na żywo w Programie Regionalnym Telewizji Kraków w cyklu „Witamy w …”.   Wejścia „na żywo”  rozpoczną się w następujących godzinach: 16.03, 16.12, 16.30, 16.45, 17.00, 17:10.   Serdecznie zapraszamy tych mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, którzy nie będą mogli bezpośrednio uczestniczyć w imprezie, do oglądania tego wydarzenia na antenie TVP Kraków.   Będą degustacje produktów regionalnych, prezentacje wieńców dożynkowych, stoiska wystawowe promujące przedsiębiorczość, występy zespołów muzyczno – tanecznych, atrakcje dla dzieci.   Imprezę zakończy występ zespołu „m cztery” oraz pokaz sztucznych ogni.