1. Zaproszenie na VII Spotkanie Kultur

Zaproszenie na VII Spotkanie Kultur

Wstęp na VII Spotkanie Kultur, jak na wszystkie poprzednie edycje, jest wolny.

files/aktualnosci/2014/07_lipiec/07_Zaproszenie_na_VII_Spotkanie_Kultur/dni6.jpg

Od siedmiu lat w formule Spotkań Kultur (od ponad dziesięciu w innych, wcześniejszych) na parkingu „Dąbrowiaka”, w samym centrum miasta w połowie lipca Dąbrowa Tarnowska świętuje.   Tegoroczna edycja Spotkania Kultur będzie wyjątkowa, bo na dużą skalę chce włączyć do wspólnej zabawy i świętowania finału Dni Dąbrowy również osoby starsze, dla których rock nie stanowi silnego magnesu. To z myślą o nich organizatorzy przygotowali „Listę śląskich szlagierów” w wykonaniu artystów związanych z Telewizją Silesia. Trzygodzinne show przeplatane zabawami i konkursami w ramach Małopolskiego Pikniku Europejskiego – biesiada przebojów ze Śląska powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednych. Dla dąbrowskiej publiczności wystąpią: Mona Lisa, Mirosław Szołtysek, Teresa Walerjańska, a program poprowadzi z werwą Eugeniusz Witek „Geno”.   Dla młodzieży jako suport gwiazdy wieczoru wystąpi około godz.19:45 mocno rockowa kapela„Sovereign” z Wrocławia, w której wokalistką jest studentka pochodząca z Dąbrowy – Barbara Kozik. Około godz. 21:00 zagra „GOLEC UORKIESTRA”, a po zakończeniu koncertu tegorocznej gwiazdy będziemy mogli podziwiać na dąbrowskim niebie pokaz ogni sztucznych.   Patronat honorowy przyjęli: Stanisław Początek Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej (około godz.18:00 podsumuje na scenie Dni Dąbrowy) i Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski, głównym sponsorem jest właściciel C.H. „Dąbrowiak” spółka „Invest Nieruchomości”, sponsorami strategicznymi: „Tauron” Dystrybucja w Tarnowie, Bank Spółdzielczy, „Eurosan” w Dąbrowie Tarnowskiej i „Bruk-Bet” Nieciecza. Pełna lista sponsorów zostanie opublikowana na stronie DDK. Zorganizowanie tej imprezy masowej na taką skalę – bez pomocy sponsorów, szczególnie głównego – „Invest Nieruchomości” z Prezesem Romanem Mosio na czele, byłoby niemożliwe. Wstęp na VII Spotkanie Kultur, jak na wszystkie poprzednie edycje, jest wolny.