1. ZUS przyjmuje dokumenty w trakcie Majówki

ZUS przyjmuje dokumenty w trakcie Majówki

W dniu 2 maja 2014 roku obsługa klientów w Oddziale ZUS w Tarnowie oraz w Inspektoracie w Bochni będzie ograniczona do przyjmowania wniosków i dokumentów ubezpieczeniowych. Ponadto po godzinach pracy do dyspozycji klientów pozostaną urzędomaty. Za ich pośrednictwem możliwe jest całodobowe składanie dokumentów w ZUSie. Urządzenia w Tarnowie i Bochni są zlokalizowane przy wejściach do tamtejszych placówek Zakładu. Natomiast Centrum Obsługi Telefonicznej 2 maja 2014 roku będzie czynne od godziny 7.00 do 15.00 w pełnym zakresie tematycznym. Poza tymi godzinami do dyspozycji klientów pozostaje czynny całą dobę Automatyczny Serwis Informacyjny. Zapraszamy także do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych ZUS PUE.