1. Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie rozstrzygnięte

I Miejsce Zyzańska Sylwia

II Miejsce Maciejewska Marta

III Miejsce Śmiałkowska Magdalena oraz Lach Paulina

Od 14 do 16 marca Dąbrowa Tarnowska gościła już po raz trzeci z rzędu zawodników z całego kraju na zawodach rangi mistrzowskiej. Tym razem ponad 200-tu juniorów młodszych z ponad 40-tu klubów rywalizowało przez weekend, aby wywalczyć medale Halowych Mistrzostw Polski. Organizatorami mistrzostw byli: MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Polski Związek Łuczniczy, Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Mistrzostwa zostały objęte patronatem honorowym przez: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Województwo Małopolskie, Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej i Starostę Dąbrowskiego. Oficjalnego otwarcia i powitania wszystkich uczestników zawodów dokonali: Wiceprezes Polskiego Związku Łuczniczego Krzysztof Karoń oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek. Dąbrowscy zawodnicy MLKS Dąbrovii zdobyli brązowy medal w kategorii chłopców oraz tytuł II Halowego Wicemistrza Polski Juniorów Młodszych na rok 2014. Wyniki zawodów: Zespoły mieszane – mikst I Miejsce LKS Łucznik Żywiec I II Miejsce KS Społem Łódź I III Miejsce LKS Łucznik Żywiec III oraz LKS Mazowsze Teresin I Zespoły – juniorów młodszych I Miejsce UKS Tramp Jarosław II Miejsce LKS Mazowsze Teresin III Miejsce MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska oraz KS Społem Łódź Zespoły – juniorki młodsze I Miejsce LKS Łucznik Żywiec I II Miejsce KS Płaszowianka Kraków III Miejsce CWKS Resovia Rzeszów oraz KS Stella Kielce Juniorzy młodsi – łuki klasyczne I Miejsce Szafran Marek II Miejsce Siwoń Jakub III Miejsce Miazga Mikołaj oraz Załuski Filip Juniorki młodsze – łuki klasyczne I Miejsce Zyzańska Sylwia II Miejsce Maciejewska Marta III Miejsce Śmiałkowska Magdalena oraz Lach Paulina Dekoracji i wręczenia medali oraz pucharów dokonali: Zastępca Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Marek Minorczyk, Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wiceprezes Polskiego Związku Łuczniczego Jacek Trojnar, jeden z założycieli sekcji łuczniczej w Dąbrowie Tarnowskiej, były prezes MLKS Dąbrovia Jerzy Kozak, Kierownik Referatu Sportu Witold Reczek,  Prezes MLKS Dąbrovia Piotr Zając. Patronat Honorowy: Minister Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Małopolskiego, Starosta Dąbrowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej. Patronat Medialny: RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, e-Kurier Dąbrowski, Powiśle Dąbrowskie. Klub składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli przy organizacji zawodów: jednostkom samorządowym, osobom prywatnym, zawodnikom i ich rodzicom oraz firmom i instytucjom: Grupa Azoty, Eurosan, Tarnava, Węc-Auto Części, Eljot, Andrzej Kita, Unident, Akcent Studio, Ajasoft2, Joanna Mendys, Apartment, Rehamed, Azymut, GL-Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, Andrzej i Małgorzata Wajda, Hotel Cristal Park oraz wielu innym, którzy mieli swój wkład w sukces organizacyjny.